FilmoweWesele.pl

Foto-video ze ślubu i wesela

Specjalizujemy się w filmie
i artystycznych zdjęciach ze ślubu i wesela

Oferta

Filmowe Wesele to profesjonalna firma, która specjalizuje się w produkcji video. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, ale także do firm.

Profesjonalna produkcja filmowa

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną produkcję filmową, która obejmuje wszystkie etapy niezbędne do przygotowania filmu. Możemy stworzyć dowolną kreacje stylizowaną na teledysk, film dokumentalny, reportaż, czy spot reklamowy.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca była dla Państwa w pełni przejrzysta. Dlatego też stworzyliśmy prosty system realizacji projektów, który pozwala uczynić ją  uporządkowaną. Pragniemy, aby mieli Państwo świadomość poszczególnych etapów współpracy dlatego też przedstawiamy je poniżej:

  1. Pierwszy kontakt - wstępne ustalenie oczekiwań Klienta oraz prezentacja możliwości ekipy Filmowego Wesela.
  2. Rezerwacja terminu, podpisanie umowy, wpłata zaliczki.
  3. Omówienie szczegółów dotyczących zamówienia.
  4. Kręcenie zdjęć do filmu.
  5. Postprodukcja - montaż filmu, udźwiękowienie.
  6. Odbiór filmu, rozliczenie końcowe.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub też wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na nie oraz przedstawimy Państwu szczegółowe informacje na temat naszej ewentualnej współpracy. Zachęcamy również do zapoznania się z najczęściej zadawany pytaniami, na które staraliśmy się w jasny i przejrzysty sposób odpowiedzieć.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym cennikiem oraz możliwościami jakimi dysponujemy.