FilmoweWesele.pl

Foto-video ze ślubu i wesela

Specjalizujemy się w filmie
i artystycznych zdjęciach ze ślubu i wesela

Aktualności

Rok :
Emilia i Łukasz

Emilia i Łukasz 2011-09-03

Mamy początek września, a mimo to wciąż piękna, słoneczna pogoda. Gościliśmy tym razem w Lublinie na uroczystości Emili i Łukasza. Zapraszamy do obejrzenia teledysku.

Ania i Paweł

Ania i Paweł 2011-08-20

Tym razem nasza ekipa pojawiła się na pięknej ceremonii Anii i Pawła w Krakowie. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tych niepowtarzalnych chwilach z nowożeńcami. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Testy "latającej kamery"

Testy "latającej kamery" 2011-02-04

Jest zima i ten czas postanowiliśmy wykorzystać na testy nowego urządzenia. Latamy czasm bardzo szybko i nisko, czekamy na pierwsze doniesienia o niezidentyfikowanym obiekcie nad Warszawą.

Filmowe Wesele w Internecie!

Filmowe Wesele w Internecie! 2011-02-02

Nasz serwis internetowy jest już w pełni gotowy. Od dziś można korzystać z jego zasobów. Znajdują się w nim informacje na temat naszej oferty, aktualności, a także nasze przykładowe realizacje.

Nowe softboxy

Nowe softboxy 2010-11-19

Cały czas sukcesywnie rozwijamy nasze zaplecze sprzętowe, tak aby móc spełnić Państwa oczekiwania. Zakupiliśmy nowe softboxy (specjalne nakładki na lampy, których zadaniem jest zmiękczenie światła oraz jego równomierne rozłożenie...

Nowa kamera Full HD

Nowa kamera Full HD 2010-10-22

Aby móc Państwu zaoferować najwyższą jakość realizowanych produkcji filmowych zakupiliśmy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam na uzyskanie najlepszych efektów.